FocusSnape

Witaj w świecie Mistrza Eliksirów

IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj
Chciałabym poinformować wszystkich użytkowników forum, że zaczynam pracę nad lepszą jakością portalu. Przepraszam wszystkich o komplikacje, które mogą się pojawić w tym czasie. Chcę również zaznaczyć, że forum działa prawidłowo i można na nim pisać. Bardzo proszę o nowe sugestie, pytania, dotyczące forum a przede wszystkim o informacje czy zależy Wam na istnieniu forum? Czy macie jakieś sugestie? Można napisać do mnie na e-maila albo na forum w prywatnej skrzynce. Pozdrawiam Administrator

Share | 

Lamis czyli ja ;-)

Go down 
AutorWiadomość
Arabesque
Admin

Liczba postów : 120
Galeony : 187

PisanieTemat: Lamis czyli ja ;-)   Wto Gru 21, 2010 6:50 pm

Nie lubię pisać o sobie..., ale przecież trzeba zostawić po sobie jakiś wpis.
Gdy tylko coś mnie natchnie od razu zapieram się za pisanie, czasem powstają takie bzdury, z którymi się nie dzielę, bo aż wstyd. Zabrałam się jednak za Severusa Snape'a, ale nudziło mnie już pisanie o jego dawnym życiu. Postanowiłam pisać opowiadanie, w którym Severus przeżyje i rozpocznie nowe życie. Pomysł ten bardzo mi się spodobał i mam wielką nadzieję, że innym też.
Lubię żyć w innym świecie, dlatego doceniam dorobek J.K Rowling. Cała "Potteromania" zaczęła się chyba od pierwszego filmu Like a Star @ heaven , a ja uważam, że książki są lepsze i jakoś filmy nigdy mnie nie interesowały o Harrym Potterze,
Cóż więcej pisać ? Chyba nic. To tyle ;-)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://focussnape.forum7.biz
Lolciaaak18
Mugol bez różdżki
Mugol bez różdżki

Liczba postów : 5
Galeony : 7

PisanieTemat: Re: Lamis czyli ja ;-)   Pią Gru 24, 2010 12:06 pm

Dokładnie ! Książki były znacznie lepsze ! Chociaz nie powiem ekranowy Snape bardzo mi sie podoba:) świeta gra aktorska Alana powala na kolana.xd
chyba zrymowałam hah .xd

też lubię pisać, mimo tego mało kto komentuje, pewnie dlatego ze nie jest to znany blog i pozwole sobie umieścić tutaj do niego link:)

http://severus-snape-czarny-duch.blog.onet.pl/

co do samego pisania<3 robie to co kocham. Wszędzie i cokolwiek bym nie robiła jest wena to sie pisze:)
miałam duzo blogów niektóre usunęłam ze wzg na to ze stwierdzilam ze to porażka. teraz w sumie żałuje tego:)

nigdy nie przestajcie pisać chociażby wydawało wam sie to najgorszym badziewiem;) ktos to kiedys doceni:) pzdr :*

i pod komentarzami zapodajcie wasze blogi! uwielbiam je czytać i ZAWSZE komentuje:)
pzdr Lola:*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arabesque
Admin

Liczba postów : 120
Galeony : 187

PisanieTemat: Re: Lamis czyli ja ;-)   Sro Sty 19, 2011 6:45 pm

Wiem Lola, że Ty czytasz blogi i je doceniasz. Mam wiele pomysłów, ale na drugi dzień dochodzę do wniosku, że po co mi kolejny blog ?

Co do filmów, do jakoś mnie nie kuszą afro
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://focussnape.forum7.biz
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Lamis czyli ja ;-)   

Powrót do góry Go down

Lamis czyli ja ;-)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1